Mitsubishi 5W-30 SM-X 1л

197 грн


MIT5W30SMX1L

Спецификації API-S SM

Спецификації ILSAC GF-5

Високоякісне синтетичне енергозберігаюче моторне масло, що володіє високими протизносними властивостями.

Завдяки початковій малої в'язкості, забезпечує наступні переваги:

• Збільшення ККД двигуна і економія палива - на відміну від традиційних моторних масел, що володіють високою в'язкістю, маловязкое масло Mitsubishi Motors не віднімає у двигуна багато енергії (а відповідно – палива) на його прокачування по масляній системі.

• Чудовий «холодний пуск» - завдяки використанню сучасних синтетичних базових компонентів і високоефективних присадок, маловязкое масло зберігає хорошу текучість при низьких температурах, що гарантує відсутність проблем з пуском двигуна навіть у найхолоднішу зиму.

• чудовий захист двигуна – маловязкое олія швидко циркулює по масляній системі ДВС, ефективно змащуючи, очищаючи і відводячи зайве тепло з усіх, навіть самих важкодоступних частин двигуна. Унікальні пакети сучасних присадок забезпечують неперевершений захист всіх поверхонь, що труться, утворюючи міцні масляні плівки на тертьових поверхнях.

• Рекомендується для використання в бензинових двигунах наступних моделей автомобілів Mitsubishi: Pajero IV, Pajero Sport, ASX, Outlander, Lancer, Colt і Grandis.

В'язкість по SAE5W30
Об'єм каністри, л1
Тип основи маслаСинтетичне

Немає жодного відгуку на даний момент.

Залишити відгук про товар

Залишити відгук про товар

Схожі товари

Подібні товари