Масляний фiльтр OX258D

238 грн

OX258D

Компанія MAHLE постійно займається розробкою нових конструкцій фільтрів, використовуючи при цьому інноваційні матеріали і передові виробничі технології. В якості прикладу можна назвати ультразвукову зварку для створення міцного з'єднання нетканого матеріалу з паперовим шаром.

Стрибок вперед: нові матеріали і структури

протягом довгого часу масляні фільтри відрізнялися простий «начинкою»: усередині металевого циліндра розташовувалася плісирована за особливою технологією і оброблена смолами папір (целюлоза), що володіє необхідною товщиною і щільністю. Але з часом вимоги до фільтруючим матеріалів змінилися. Нові двигуни приводять до підвищення тиску масла і більш сильному нітруванні олії, а це, в свою чергу, викликає швидке старіння целюлози. Папір стає крихким і більше не може вловлювати всі забруднення. Поряд з цим масляний фільтр повинен відрізнятися підвищеним терміном служби. Тому у виробництві зараз знаходять своє застосування нові матеріали, наприклад, скловолокно або інноваційні полімерні волокна.

Розташовуються в фільтрі двома шарами полімерні волокна працюють наступним чином: один шар виконує фільтрацію масла, а інший шар служить опорою, чинячи опір високого тиску. Ресурс такого масляного фільтра в сім разів вище ресурсу целюлозного фільтра, крім того, він відрізняється набагато більшою ємністю, має таку ж пропускну здатність і запобігає склеювання складок один з одним.

Міцна конструкція: гідравлічні змінні фільтри і фільтрувальні елементи

В гідравлічних системах присутній високий тиск аж до 40 бар. Тому для них потрібні спеціальні гідравлічні змінні фільтри з товстими стінками і міцним кінцевим диском. Для ще більшої стійкості до пульсацій в конструкціях фільтрів часто відсутня роз'ємний багатогранник. Т. к. гідравлічне масло має особливі присадки, у своїх фільтруючих елементах MAHLE використовує тільки високоякісні матеріали, наприклад спеціальні типи нетканих матеріалів.

Інтегрована інновація: модулі масляного фільтра разом з модулями охолодження масла

Свої модулі масляного фільтра компанія MAHLE все частіше наділяє новими функціями. У модулі монтуються сепаратори масляного туману, прилади регулювання тиску масла або тиску в картері, датчики тиску і температури, а також масляні радіатори. Такі комплексні модулі масляного фільтра зараз все частіше використовуються в комерційних автомобілях. Ми пропонуємо програму-конфігуратор для створення модуля масляного фільтра на основі уніфікованих деталей, що дозволяють враховувати особливості різних типів автомобілів. Автовиробники високо цінують співпрацю з компанією MAHLE в області розробки систем управління мастильним контуром. Наші інженери все частіше проектують корпусу масляних фільтрів так, щоб вони служили опорою для інших компонентів, наприклад, для труби наддувочного повітря. Якщо конструкція включає в себе ще і масляний термостат, термостат системи охолодження, а також насос охолоджуючої рідини, то такий вузол називається модулем охолодження масла. Такий модуль дозволяє економити вага і забезпечує підвищену безпеку, т. к. має менше роз'ємів, і тому такого рішення всі частіше віддають перевагу виробники важких комерційних автомобілів.

Запатентована інновація MAHLE: фільтри зі шплінтом

Завдяки розробленим компанією MAHLE спеціальним шплинту при заміні масла залишки масла в корпусі фільтра практично повністю зливаються через отвір. Так старе масло повністю замінюється свіжим, а при установці нового фільтруючого елемента олія більше не випливає з корпусу. Оскільки кожен новий масляний фільтр MAHLE має такий шплінт, зливний отвір після заміни масла знову герметично перекривається, і масляний контур знову являє собою закриту систему. Простий монтаж: в дно корпуса фільтра врізана спіральна доріжка, що нагадує дитячу іграшку — лабіринт з кулькою. При укрученні шплінт переміщається по ній, щоб надійно зайняти своє місце в дренажному отворі.

Премійовані екологічні фільтруючі елементи масляного фільтра: інновація, яка захищає нашу природу

Екологічні фільтруючі елементи MAHLE дозволяють оптимізувати процес переробки старих масляних фільтрів. Вони складаються з двох легко відділяються один від одного частин: корпусу, який завжди залишається в автомобілі, і фільтруючого елемента, який можна швидко замінити. Такий патрон виготовляється з фільтрувального паперу або пластмас, які испепеляются при утилізації, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. При техобслуговуванні патрони замінюються та направляються на утилізацію в сміттєспалювальних установках, при спалюванні виробляється тепло, а натомість залишається лише маленька жменька попелу.

Немає жодного відгуку на даний момент.

Залишити відгук про товар

Залишити відгук про товар