Список товарів Aveno

AVENO - це моторні масла для легкових автомобілів, комерційного транспорту, трансмісійні масла, масла для 2-х тактних двигунів та охолоджуючі рідини. Виробник Deutsche Ölwerke Lubmin.- знаходиться в Німеччині на території порту Любмін. Завод випускає високоякісну продукцію за світовими стандартами та специфікаціями, використовуючи інноваційні розробки та технології. Мастильні матеріали і технічні рідини ліцензовані API і мають офіційні допуски ОЕМ. Deutsche Ölwerke Lubmin. - самий сучасний і новітній виробник на території Німеччини. Завод запущений восени 2013 року. Весь виробничий процес повністю автоматизований.

AVENO - це моторні масла для легкових автомобілів, комерційного транспорту, трансмісійні масла, масла для 2-х тактних двигунів та охолоджуючі рідини.


Виробник Deutsche Ölwerke Lubmin.- знаходиться в Німеччині на території порту Любмін. Завод випускає високоякісну продукцію за світовими стандартами та специфікаціями, використовуючи інноваційні розробки та технології.


Мастильні матеріали і технічні рідини ліцензовані API і мають офіційні допуски ОЕМ.


Deutsche Ölwerke Lubmin. - самий сучасний і новітній виробник на території Німеччини. Завод запущений восени 2013 року. Весь виробничий процес повністю автоматизований.

Більше товарів
Aveno