Gymnastik Ball Standard ідеально підходить для широкого спектру використання: гімнастики, реабілітації, фітнеса, аеробіки, танців, спорту, фізіотерапії. М'ячі Gymnastik Ball можуть використовуватися вдома, в школі і на роботі замість стільця, забезпечуючи правильну осанку.

Gymnastik Ball Maxafe виготовлені з допомогою ексклюзивного матеріалу flexton silpower. Ці м'ячі у разі випадкового пошкодження, таких як невеликі порізи або проколи, здуваються повільно, забезпечуючи, таким чином, певний фактор безпеки для користувача.

Hi-Fit Maxafe доступні в перлинно-білому кольорі і трьох різних розмірах і мають приємну на дотик м'яку поверхню. Білий колір м'ячів Hi-Fit Maxafe робить їх особливо популярними в програмах з фітнесу та аеробіки.

PROmaxafe чудово підходять навіть для застосувань з великим навантаженням. Відмінно використовуються в гімнастиці, реабілітації, фітнесі, аеробіці, танцях, спорті, фізіотерапії.

Physioball Maxafe доступні в сіро-металевому кольорі; мають приємну на дотик, м'яку поверхню. Виготовлені з ексклюзивного матеріалу flexton silpower.

Гімнастичні м'ячі

Немає товарів в даній категорії!