Сучасні автомобілі оснащуються все більш складними двигунами і системами вприскування палива. Високотехнологічні системи вимагають високотехнологічних і якісних компонентів. Робота всієї системи залежить від роботи кожного з компонентів окремо.
      Окремі деталі двигуна і системи вприскування виконані з такою точністю, що найменша смітинка, що потрапила в них, може призвести до серйозних пошкоджень. Ось чому фільтри мають таке величезне значення для автомобіля.

     Фірма Bosch добре відома як розробник та постачальник систем вприскування та їх компонентів на конвеєри провідних автовиробників.
   Зокрема, Bosch виготовляє і постачає на конвеєри автовиробників паливні фільтри. Таємниця технології криється в фільтруючому елементі. Фільтруючий елемент виробляється з аркушу спеціального паперу площею близько 5300 см2. 
   Розмір пір складає всього 0,006 мм. Крім того, використовується нова технологія з'єднання деталей без застосування клею. Все це дозволяє досягти бездоганної тривалої роботи двигуна і компонентів системи вприскування.
     Фільтри з часом засмічуються, тому їх необхідно міняти. Масляний фільтр рекомендується міняти при кожній зміні масла. Паливні та повітряні фільтри змінюються у строки, визначені автовиробником. Фільтр салону - кожні 15 тисяч кілометрів. Слід пам'ятати, що фільтри салону не можна продувати повітрям або витрушувати, як це роблять з повітряними фільтрами двигуна. При цьому руйнується шар із мікроволокна і втрачається ефект фільтрації.
         Сьогодні Bosch пропонує програму з більш ніж 1500 типів паливних, масляних, повітряних і салонних фільтрів, що дозволяє охопити більше 89% автомобілів європейських і азіатських автовиробників. Регулярні нові розробки розширюють програму з фільтрів для нових автомобілів. Всі фільтри відповідають вимогам виробників автомобілів і гарантують повну працездатність протягом усього рекомендованого виробником терміну експлуатації.
         В автомобілі і в його системах фільтри Bosch надійно оберігають від проникнення шкідливих часток.

Фільтри

В этой категории временно нет товаров